Каталог підприємств України

УНІКАР АВТО, ТОВ

УНІКАР-АВТО, ТОВ

79039м. Львів, вул. Залізнична, 7, оф. 15
Фактична адреса:79039, м. Львів, вул. Залізнична, 7, оф. 15
Телефон основний:(050) 5089224
Телефони контактні:(098) 4552576
Факс:(032) 2450352
unicar@ukr.net
Сайт:

Діяльність підприємства

Галузі

Продукція, послуги

Обладнання для (СТО) автосервісів: стенди-роботи-рами для витяжки авто після ДТП (офіційний представник заводу) найкраще поєднання ціна-якість. Остерігайтеся підробок. Підіймачі електрогідравлічні, зварювальне обладнання.

Продаж обладнання для ремонту АВТО:
1) Стенди, Стапеля, Рами UNICAR для ремонту кузова автомобіля;
Найкраще поєднання ЦІНА-ЯКІСТЬ. Рама на коліщатах, пересувна. Витяжна стріла монтується в любій точці рами, має довільний кут повороту та нахилу.
Простота монтажу та підготовки кузова до виконання робіт по відновленню геометрії.
2) Прибори для діагностики геометрії коліс для легкових та вантажних авто. Лазерні, Комп’ютерні, Кордові. PRECYZJA.

Похилі платформи, для переміщення людей на візках у похилій площині:
Довільна кількість поворотів, великий кут підіймання, просте управління. Платформа може бути використана при сходах шириною від 850 мм, без структурних змін будівель, низькі витрати на експлуатацію, можливість використання в приміщенні і на відкритому повітрі. Використання для всіх типів будівель: комерційної, лікарні, школи, театри, вокзали, під’їзди, приватні будинки. Виготовляються під замовлення, відповідно до вимог покупця.

Вертикальні підіймачі, електрогідравлічні, електромеханічні, для людей з особливими потребами:
Виготовляються під замовлення, згідно вимог покупця. Загальна висота підіймання не більше 13000 мм, розміри платформи за вимогою, можливість встановлення на вулиці так і в приміщенні, не вимагає шахти, не вимагає машинного відділення, мале споживання електроенергії, система аварійного опускання. Вибір кольору, вибір забудови платформи (ковка, нержавійка, скло) дизайн за Вашим замовленням.

Сходи-платформа. Просте вирішення проблеми з пандусом:
Підйом на висоту до 650 мм. Антивандальне виконання дає можливість використовувати на вулиці, для аптек, магазинів, під’їздів, тощо.

Вантажні ліфти платформи:
Вантаж від 100 кг до 2.5 тонни, висота підіймання до 8 метрів, вибір ширини та глибини платформи, що не вимагає шахт, що не вимагає машинного відділення, електрогідравлічній привід ліфта, можливість Використання на відкритому просторі так і в приміщенні.

Похилі платформи для переміщення людей у візках у похилій площині. Виготовляються під замовлення відповідно до вимог покупця. Платформа може бути використана при сходах шириною від 850 мм, без структурних змін будівель, характеризується низькимизатратами на експлуатацію, існує можливість використання в приміщенні і на вулиці. Довільна кількість поворотів, великий кут підйому, просте управління. Використання для всіх типів будівель: комерційні, лікарні, школи, театри, вокзали, під’їзди, приватні будинки.

Автомийки Hydrodynamic, порошкова технологія, проста конструкція, комп’ютерний моніторинг за роботою мийки, мінімум обслуговуючого персоналу, інтуїтивно зрозумілі програми миття, готівковий бізнес.
Контейнерного типу, все обладнання зібрано на нержавіючиї рамі, всі труби з нержавійки, повноцінний комп’ютер забезпечує роботу агрегатів і вузлів комплексу автомийки, і забезпечує контроль системи.

Для мийки Hydrodynamic використовується вода, підігріта до 60 градусів і змішання з мікропорошків, передбачена система для роботи комплексу взимку, це і підігрів підлоги на постах миття, і циркуляція води в пістолетах миття. Все це забезпечує котел ACV працює на газі або дизпаливі.
Більше виготовлення осмос води, це забезпечує високу якість фінального етапу миття авто.

Для миття використовується один пістолет, що дуже зручно для користувача.
На пульті управління великі цифри, кнопки з нержавіючої сталі з Лед підсвічуванням, кількість програм на замовлення клієнта, можливість використання жетонів, монет, карт, магнітних ключів. Рентабельність Hydrodynamic вражає, пропускна спроможність 4 постів (50% від потужностей) 300 машин в сутки, середня вартість миття 25 гривень, 20 днів роботи мийки (погана погода, і т. д....) Разом 150 000 гривень, мінус витрати 40 %, чистий прибуток 90 000 гривень!!!!!

Про компанію

Компанія ”УНІКАР-АВТО” є ексклюзивним представником на ринку України обладнання для СТО відомих світових виробників таких як UNICAR, PRECYZJA, GABIGA, PRIMA та інших.

В асортименті нашої компанії ви можете знайти повний спектр обладнання для автосервісу, а саме: Рихтувальне обладнання, Стенди розвал-сходження для легкових та вантажних авто, Підіймачі 2-х та 4-х стійкові, Шиномонтажні стенди, Балансувальні стенди, Дископравильні стенди, Діагностичні лінії, Зварювальне обладнання, Обладнання для заміни масел, а також компресора як для гаражного так і для промислового використання.

Ми пропонуємо лише якісне європейське обладнання, яке відповідає міжнародним стандартам якості та задовольняє вимоги спеціалістів. На представлене обладнання поширюється європейська гарантія.

Новим кроком у нашій діяльності є продаж ліфтів, а саме:
- платформи для людей;
- сходові платформи, похилі;
- ліфти вертикальні;
- ліфти для котеджів, внутрішньої і зовнішні, в шахті і без;
- ліфти гідравлічні;
- підйомники-ліфти для вантажів, ножничного типу, так і по напрямних;
- ліфти платформи присходові, для літніх людей, та людей на візках.

Похилі платформи для переміщення людей у візках у похилій площині. Виготовляються під замовлення відповідно до вимог покупця. Платформа може бути використана при сходах шириною від 850мм, без структурних змін будівель, характеризується низькимизатратами на експлуатацію, існує можливість використання в приміщенні і на вулиці. Довільна кількість поворотів, великий кут підйому, просте управління. Використання для всіх типів будівель: комерційні, лікарні, школи, театри, вокзали, під’їзди, приватні будинки.

Сервіс Hydrodynamic.
Важливою запорукою цього бізнесу є цілодобова якісна робота комплексу.
Автомийка самообслуговування працює 24 години на добу 12 місяців на рік, при будь-яких погодних умовах. Для такого напруженого графіку необхідна злагоджена робота механізмів і блоків на комплексі, і запорукою цього є вчасне виконання технічного обслуговування фахівцями, заміна запчастин, використання сертифікованих витратних матеріалів, швидке реагування сервісної служби на виклики.
Ми продаємо обладнання Hydrodynamic, забезпечуємо сервісним обслуговуванням, оригінальними запчастинами, якісними витратними матеріалами і швидким вчасним реагуванням на аварійні випадки.

Види діяльності

  • 28.22 — Виробництво підіймального та вантажно-розвантажувального устатковання
  • 25.11 — Виробництво будівельних металевих конструкцій і частин конструкцій
  • 25.62 — Механічне оброблення металевих виробів
  • 25.99 — Виробництво інших готових металевих виробів, н.в.і.у.
  • 43.29 — Інші будівельно-монтажні роботи
  • 45.11 — Торгівля автомобілями та легковими автотранспортними засобами
  • 45.19 — Торгівля іншими автотранспортними засобами

Інформація

Керівник:Галай Назар Романович — директор
Рік заснування:2003

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:34857494

Маркетингова інформація

Торгова марка:UNICAR, Німеччина
Торгова марка:UNICAR-AUTO, Україна
Торгова марка:UNICAR LIFT, Італія

Графік роботи

Понеділок: від 09:00 до 18:00
Вівторок: від 09:00 до 18:00
Середа: від 09:00 до 18:00
Четвер: від 09:00 до 18:00
П'ятниця: від 09:00 до 18:00
Субота: від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:Галай Назар Романович
Електронна пошта:unicar@ukr.net
Дата перевірки:12.12.2019

Фактична адреса на карті

Координати: 49.844807, 23.996608

Фотогалерея

Відгуки про компаніюінструмент для автосервісу   інструмент для сто   інструменти для сто львів   автомобільні підйомники   автосервісне обладнання   балансувальний верстат   все для автосервісу   гідравлічний підйомник   гаражне обладнання   діагностичне обладнання для автомобілів   діагностичне обладнання для автосервісу   компресор для автосервісу   обладнання автосервісу   обладнання для автосервісів   обладнання для автосервісу   обладнання для сервісу львів   обладнання для сто   обладнання для сто в україну   обладнання для сто львів   обладнання для сто україни   обладнання для фарбування машин   обладнання для шиномонтажу   обладнання шиномонтаж   підйомник автомобільний   підйомник для автосервісу   підйомники автомобільні   підйомники для автосервісу   підйомники для сто   продаж обладнання для автосервісу   продаж підйомників львів   продам обладнання для сто   сто львів   шиномонтаж обладнання   шиномонтажне обладнання   шиномонтажне обладнання ціни