КВАДРО-АЛЬЯНС, ПП

Юридична адреса
79018, м. Львів, вул. Братів Міхновських, 7, к. 7
Фактична адреса
79016, м. Львів, вул. Городоцька, 64
Телефоны

Продукція, послуги

Фото — КВАДРО-АЛЬЯНС, ПП Пропонуємо:
- КОНДИЦІОНУВАННЯ;
- ВЕНТИЛЯЦІЯ;
- ОПАЛЕННЯ;
- ІНШІ ВНУТРІШНІ КОМУНІКАЦІЇ:

- ПРОЕКТУВАННЯ;
- ПОСТАЧАННЯ;
- МОНТАЖ;
- ГАРАНТІЯ;
- СЕРВІС.

- ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК В УКРАЇНІ ПОЛЬСЬКОГО ЗАВОДУ-ВИРОБНИКА ВЕНТИЛЯЦІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ CLIMA GOLD.

ПОВНИЙ ОБСЯГ: Кліматизація для всіх типів приміщень.

Інформація про компанію

Починаючи з 2007 року компанія «КВАДРО-АЛЬЯНС» представляє на ринку України новітні енергозберігаючі технології, а також системи вентиляції, водопостачання, кондиціонування повітря виробничих приміщень, житлових будинків, громадських будівель, спортивних споруд тощо. В арсеналі компанії є повний набір рішень зі створення сприятливого для людей клімату приміщень.

Все кліматичне обладнання із асортименту «КВАДРО-АЛЬЯНС», зокрема системи вентиляції, розробляється з урахуванням енергозберігаючих технологій. Ми виконуємо підбір необхідного обладнання на основі відомостей про архітектурні особливості будівель різного призначення (наприклад, квартири, бані, спортзалу, кафе, магазинів чи навчальні приміщення). До того ж, спеціалісти «КВАДРО-АЛЬЯНС» враховують наявність різних кліматичних зон та вимоги технічного завдання для кожного об’єкту.

Ми проводимо роботи з облаштування вентиляції житла та підприємств, а також впроваджуємо енергозберігаючі технології в містах Львів, Яворів, Ужгород та інших населених пунктах Львівської та Закарпатської областей (наприклад, с. Шаян).

Види діяльності

Ключові слова

вентиляція та кондиціювання повітря, тепловий насос, кліматизація приміщень, вентиляційні системи, кондиціонування, вентиляція, електричне автономне опалення, вживане обладнання львів, внутрішні комунікації, водяне опалення львів, дерев’яні будинки, електричні конвектори ціна, енергозбереження львів, заходи енергозбереження, індивідуальне газове опалення львів, каркасні будинки, каркасні котеджі, комплектуючі для систем вентиляції, кондиціонування повітря, котли повітряного опалення, монтаж автономного опалення, монтаж водопостачання, монтаж кондиціонерів та систем кондиціонування, монтаж котла опалення будинку

Про компанію

Код ЄДРПОУ34943750
Керівник
Бойко Богдан Михайлович — директор
Рік заснування
2007
Дата реєстрації19.02.2007
Дата оновлення21.04.2020

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
09:00 — 18:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КВАДРО-АЛЬЯНС, ПП» присвоєно код 34943750.

Керівником підприємства «КВАДРО-АЛЬЯНС, ПП» є Бойко Богдан Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КВАДРО-АЛЬЯНС, ПП» — м. Львів, вул. Братів Міхновських, 7, к. 7.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «КВАДРО-АЛЬЯНС, ПП» офіційний сайт: http://www.k-a.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична адреса
79018, м. Львів, вул. Братів Міхновських, 7, к. 7
Фактична адреса
79016, м. Львів, вул. Городоцька, 64
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КВАДРО-АЛЬЯНС, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах