РІНАКО-ІНВЕСТ, КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01025, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 24а
Телефони
Керівник
Цибульська Олена Василівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ35086029
Дата реєстрації26.04.2007
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РІНАКО-ІНВЕСТ, КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РІНАКО-ІНВЕСТ, КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ, ТОВ» присвоєно код 35086029.

Керівником підприємства «РІНАКО-ІНВЕСТ, КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ, ТОВ» є Цибульська Олена Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РІНАКО-ІНВЕСТ, КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ, ТОВ» — м. Київ, вул. Велика Житомирська, 24а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РІНАКО-ІНВЕСТ, КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах