ОМЕГА КЛІМАТ, ТОВ

Юридична адреса:79015м. Львів, вул. Боберського, 18, к. 7
Фактична адреса:79015, м. Львів, вул. Боберського, 18, к. 7
Телефон основний:(032) 2381615
Телефони контактні:(032) 2387590, (098) 3002041
Електронна пошта:omegaclimate@gmail.com
Сайт:

Про компанію

Керівник:Одинець Микола Григорович
Кількість працівників:14

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:35186392

Час роботи

Понеділок: від 09:00 до 18:00
Вівторок: від 09:00 до 18:00
Середа: від 09:00 до 18:00
Четвер: від 09:00 до 18:00
П'ятниця: від 09:00 до 18:00

Діяльність підприємства

Галузі по КВЕД

Продукція, послуги

Повний комплекс послуг по встановленню систем кондиціювання, вентиляції, повітряного опалення, зволоження, очищення повітря.

Вентиляція:
- Вентилятори
- Повітряні нагрівачі
- Фільтри
- Водяні нагрівачі
- Глушники

Вентиляція (рос. вентиляция, англ. ventilation, circulation, нім. Lüftung, Ventilation) — видалення повітря з приміщення і заміна його свіжим, в необхідних випадках, обробленим повітрям. Вентиляція створює умови повітряного середовища, сприятливі для здоров’я і самопочуття людини, що відповідають вимогам технологічного процесу, збереження устаткування і будівельних конструкцій будівлі, зберігання матеріалів, продуктів, книг, картин і т.д. Для оптимального теплового самопочуття людина повинна зберігати постійну температуру тіла, що забезпечується безперервним відведенням тепла, що утворюється в процесі життєдіяльності організму і сприйманої ним теплоти в навколишнє середовище. Теплообмін і теплове самопочуття людини обумовлюються сумісним впливом температури повітря і навколишніх предметів, вологості повітря і швидкості його руху біля тіла

Найпопулярніші товари:
CS/CU-M12MKD
CS/CU-Е28MKD
CS-F34DD2E5/CU-YL34HBE5
K 315 L EC Efficient Circular duct fan
KT 60-35-6 Rectangular fan
KT 60-35-4 Rectangular fan

_____________

Кондиціонування:
- Мульти спліт системи
- Напольно-стельві
- Канальні
- Спліт системи настінного типу
- Касетні

Кондиціонування - це комплекс систем, які призначені для створення в приміщеннях мікрокліматичних умов, оптимальних для життєдіяльності людей. Він поєднує в собі всі системи обробки та покращення якості внутрішнього повітря приміщень (вентиляцію, охолодження, очищення, зволоження, осушення тощо). Системи кондиціонування можуть поєднувати в собі як декілька функцій одночасно, так і кожну окремо.

Найпопулярніші товари:
CS-F18DTE5/CU-B18DBE5
CS/CU-XE9JKD
CS/CU-XE18JKD
CS/CU-XE12JKD
CS/CU-TE9DKE
CS/CU-TE12DKE

_____________

Зволоження:
- Boneco
- Neoclima

Узимку вологість повітря в наших будинках (квартирах, офісах, заміських дачах) стає занадто низкою - 15 - 25% при нормі 40 - 60%. Тим часом, достатній рівень вологості - це не просто комфорт. Здоров’я й нормальне самопочуття людей залежать від неї не менше, ніж від оптимальної температури. В умовах сухості повітря в людей з’являється стомлюваність, підвищується сприйнятливість до хвороботворних мікробів і вірусів, оскільки пересихають слизисті оболонки, що виконують захисну функцію в організмі. Особливо помітно це проявляється в дітей. Знижена вологість сильно позначається на кімнатних рослинах - вони погано ростуть і починають сохнути (для багатьох квітів нормою є вологість 60 - 90%). Розсихаються меблі й паркет. Навіть шкіра людини швидше старіє при недостатній вологості. Для запобігання всіх цих негативних явищ і призначені побутові зволожувачі повітря.

_____________

Очистка повітря:
- Boneco
- Panasonic

Екологи підрахували, що щорічно в міське повітря викидається більш мільйона тонн шкідливих хімічних речовин, тобто по 100-150 кг на людину. Після таких ”грязьових ванн” організм середньостатистичного городянина перетворюється в такби мовити ”могильник” небезпечних для здоров’я відходів. Наукою доведено, що повітря в офісах і квартирах у багато разів брудніше і токсичніше зовнішнього. У ньому можна знайти не тільки природні алергени (пилкові, грибкові, бактеріальні), але і всю таблицю Менделєєва, що проникає в приміщення крізь відкриті вікна. Природньо, після такого коктейлю погіршується самопочуття, підвищується стомлюваність і дратівливість, послаблюється імунітет. Особливо важко доводиться астматикам, людям, що страждають алергією і зниженою функцією щитовидної залози. Брудне повітря сприяє розвитку багатьох хвороб. Що ж робити? Купити очищувач повітря.

Рекламна інформація

Надання якісних послуг – одне із ключових правил роботи компанії «Омега Клімат». Тільки повна взаємодія з клієнтом допомагає досягнути високих результатів і виконати всі умови співпраці. Професіонали стараються реалізувати свій потенціал, а замовники отримати очікуване. Наша компанія пропонує найбільш продуктивну схему роботи, в основі якої лежить діалог з клієнтом. Адже поєднання його ідей і знань спеціалістів «Омега Клімат» направлене на забезпечення потрібного результату.

Повний комплекс послуг по встановленню систем кондиціювання, вентиляції, повітряного опалення, зволоження, очищення повітря представлених компанією включає:

- проектування
- постачання обладнання;
- виготовлення комплектуючих з оцинкованої сталі;
- проведення монтажних і пусконалогоджувальних робіт;
- повне гарантійне і післягарантійне обслуговування кондиціонерів нашими працівниками;
всі види ремонту.

На початковій стадії співробітництва, проектний відділ «Омега Клімат» підготує техніко-комерційну пропозицію на основі огляду об’єкту. Клієнту запропонують кілька варіантів реалізації поставленої задачі. Це дозволить торкнутися всіх можливих аспектів майбутнього проекту і знайти оптимальне рішення.

Компанія «Омега Клімат» в своїй діяльності застосовує передові технології. Одним з основних моментів, а саме, розробка комплексу документації по системах вентиляції і кондиціювання виконується в програмі AutoCAD. Замовник, за бажанням, може отримати електронну копію всіх даних по даному проекту.

Ми беремо на себе всі монтажні і пусконалагоджувальні роботи, забезпечуючи повне функціювання встановлених систем кондиціювання і вентиляції, а також повітряного опалення, осушення, зволоження, очищення повітря.

Діяльність компанії «Омега Клімат» також скерована на надання послуг по ремонту і сервісного обслуговування кліматичного обладнання, як в одноразовому, так і в регулярному порядку. Вартість на проведення робіт такого плану обговорюється з кожним клієнтом індивідуально. Здійснюється доставка кліматичної техніки по Львову та Західному регіону.

Ключові слова

Вентиляція львів, Кондиціонери, вентилятори, зволожувачі, осушувачі, обігрівачі, теплові завіси, очистка повітря, кондиціонування, вентиляція, кондиціювання львів, проектні роботи, проектні роботи по вентиляції, приточно витічна система, рекуператор, Neoclima, lg, Panasonic, toshiba, кондиціонер львів, осушувачі повітря, кондиціонер купити львів, зволоження повітря, зволожувачі повітря, кращі зволожувачі повітря, купити зволожувач повітря львів, зволожувач повітря Boneco 7131, система очищення повітря, фільтр очищення повітря, зволожувачі, осушувач повітря купити, зволожувач повітря ціна, кімнатний зволожувач повітря, купити очищувач повітря, очищувач повітря львів, зволожувач очищувач повітря, промислова очищення повітря, очищення повітря в квартиріw, очищення стисненого повітря, очищувачі повітря, засоби для очищення повітря, очищувачі повітря для будинку, купити іонізатор повітря, зволожувач іонізатор повітря, іонізатор зволожувач повітря, очищувач іонізатор повітря, зволожувач повітря іонізатор, іонізатор і зволожувач повітря, іонізатор повітря для будинку, зволожувач повітря Boneco 7131, система очищення повітря, фільтр для очищення повітря, фільтр очищення повітря, іонізатори очищувачі повітря, іонізатори зволожувачі повітря, системи очищення повітря, фільтри для очищення повітря, прилад для очищення повітря, очищувачі повітря зволожувачі, очищувачі повітря купити, зволожувач повітря ціна, кімнатний зволожувач повітря, зволожувач повітря побутової, кондиціонери з очищенням повітря

Службова інформація

Профіль редагував:Одинець Микола Григорович
Електронна пошта:omegaclimate@gmail.com
Дата перевірки:14.07.2017

Юридична адреса:79015, м. Львів, вул. Боберського, 18, к. 7
Фактична адреса:79015, м. Львів, вул. Боберського, 18, к. 7
Телефон основний:(032) 2381615
Телефони контактні:(032) 2387590, (098) 3002041
Електронна пошта:omegaclimate@gmail.com
Сайт:http://omegaclimate.com

Місцезнаходження, як доїхати

Геокодування

Коментарі та відгуки про компаніюіонізатор і зволожувач повітря   іонізатор зволожувач повітря   іонізатор повітря для будинку   іонізатори зволожувачі повітря   іонізатори очищувачі повітря   засоби для очищення повітря   зволоження повітря   зволожувач іонізатор повітря   зволожувач очищувач повітря   зволожувач повітря boneco 7131   зволожувач повітря іонізатор   зволожувач повітря побутової   зволожувач повітря ціна   зволожувачі повітря   зволожувачі повітря львів   кімнатний зволожувач повітря   кондиціонери з очищенням повітря   кращі зволожувачі повітря   купити іонізатор повітря   купити зволожувач повітря львів   купити очищувач повітря   очищення повітря   очищення стисненого повітря   очищувач іонізатор повітря   очищувач повітря   очищувач повітря львів   очищувачі повітря   очищувачі повітря для будинку   очищувачі повітря зволожувачі   очищувачі повітря купити   побутові зволожувачі повітря   повітряні нагрівачі   прилад для очищення повітря   промислова очищення повітря   система очищення повітря   системи очищення повітря   фільтр для очищення повітря   фільтр очищення повітря   фільтри для очищення повітря