СІМ, АРХІТЕКТУРНО-ПРОЕКТНЕ БЮРО

Контакти

Юридична адреса
80411, Львівська обл., Кам’янка-Бузький р-н, с. Матяші, вул. Центральна, 14в
Фактична адреса
79013, м. Львів, вул. Новаківського, 14, оф. 4
Поштова адреса
79013, м. Львів, вул. Новаківського, 14, оф. 4
Телефони
Керівник
Сунак Богдан Степанович — директор
Бухгалтер
Спічак Наталія Павлівна

Продукція, послуги

Фото — СІМ, АРХІТЕКТУРНО-ПРОЕКТНЕ БЮРО Архітектура, будівництво, інженерія, металоконструкції.

Передпроектні ескізні пропозиції.

Проектна документація. Стадії: ескізний проект; проектна пропозиція; робоча документація.

Архітектурне проектування.

Конструктивні рішення.

Основні суміжні (технічні) розділи.

Дизайн інтер’єрів.

Авторський супровід.

Рекламна інформація

Архітектурно-проектне бюро «СІМ» - одна з компаній на українському ринку, яка функціонує як креативне проектно-інженерне агенство повного циклу. Ми пропонуємо великий спектр послуг - від пошуку індивідуальних творчих ідей до завершального погодження і реалізації архітектурних, будівельних та інженерних проектних рішень.

У нашій компанії поєднано креативність молодих спеціалістів з досвідом проектантів і будівельників, які працюють в Україні уже багато років поспіль.

Основні працівники компанії є не лише практиками архітектурно-будівельної справи, але й науковцями - вони працюють на посадах викладачів та наукових співробітників Національного університету Львівська політехніка, що дає нам можливість використовувати науково-технічну базу цього навчального закладу для вирішення надскладних завдань.

Основний вектор наших робіт - це проектування та будівництво будівель і споруд з металевим каркасом, основою якого є сучасний матеріал, можливості якого у повну міру ще й досі недостатньо використовують у архітектурно-будівельній практиці України.

Наше кредо: ми поважаємо інтереси замовників і завжди готові взяти на себе їх турботи.

Види діяльності

Ключові слова

проекти приватних будинків львів проекти будинків і котеджів плани будинків львів проекти котеджів та будинків проекти будинків котеджів будівництво каркасних будинків будівництво дачних будинків будівництво заміських будинків будівництво будинків і котеджів каркасне будівництво будинків львів будівництво будинків з дерева дизайн будинків і котеджів львів проект дачного будинку проект будинку з мансардою проект будинку з гаражем проект одноповерхового будинку лазні будівництво кошторис на будівництво будинку будівництво будинку під ключ будівництво дачного будинку будівництво каркасного будинку будівництво приватного будинку каркасні будинки будівництво будівництво дерев’яного будинку дерев’яні будинки будівництво будівництво будинку з бруса архітектура фото архітектура та дизайн сучасна архітектура архітектура будинків будівництво та архітектура архітектура та будівництво архітектура будинку архітектура дизайн дерев’яні будинки проекти каркасні будинки проекти заміські будинки проекти одноповерхові будинки проекти дизайн інтер’єру будинку львів дизайн інтер’єру квартир студія дизайну інтер’єру львів дизайн інтер’єру будинків дизайн проект інтер’єру львів будівля будинку каркасне будівництво завод металоконструкцій будівництво та ремонт будівництво під ключ проектування будинку котедж проект львів

Про компанію

Юрид. назваСІМ, ПРОЕКТНЕ БЮРО, ТОВ
Код ЄДРПОУ35217472
Дата реєстрації07.09.2007
Дата оновлення01.03.2019
Кількість співробітників3 чел.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СІМ, ПРОЕКТНЕ БЮРО, ТОВ» присвоєно код 35217472.

Керівником підприємства «СІМ, ПРОЕКТНЕ БЮРО, ТОВ» є Сунак Богдан Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СІМ, ПРОЕКТНЕ БЮРО, ТОВ» — Львівська обл., Кам’янка-Бузький р-н, с. Матяші, вул. Центральна, 14в.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «СІМ, ПРОЕКТНЕ БЮРО, ТОВ» офіційний сайт: http://www.sim.lviv.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СІМ, АРХІТЕКТУРНО-ПРОЕКТНЕ БЮРО»
Поділіться інформацією в соцмережах