ПРЕЦЕДЕНТ, МІЖНАРОДНА ЮРИДИЧНА ФІРМА

Юридична назваПРЕЦЕДЕНТ, МІЖНАРОДНА ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ
Юридична адреса
04053, м. Київ, вул. Артема, 21
Поштова адреса
02152, м. Київ, вул. Серафимовича, 13, к. 42
Телефони

Продукція, послуги

Міжнародна Юридична Фірма «Прецедент» надає такі послуги:

Ліквідація підприємств (24 години)
Адвокатські послуги (Україна, країни СНД)
Зняття арешту з майна
Закриття кримінальних справ, відкритих Генеральними Прокуратурами України та Російської Федерації
Цивільне право: консультації, досудове врегулювання справ, медіація, складання позовів, відгуків на позиви, ведення справ у судах усіх інстанціях, виконання рішень, оскарження рішень у Європейському суді, складання та аналіз договорів, шлюбних контрактів; стягнення прострочених боргів; переведення боргів (цесія); зняття арешту з майна; відповідальне збереження документів
Господарче право: консультації, досудове урегулювання справ, медіація, складання претензій, позовів, відгуків на позови, ведення справ у судах всіх інстанцій, виконання рішень, складання і аналіз договорів
Адміністративне право: консультації, складання позовів, відгуки на позови, ведення справ у судах усіх інстанцій, виконання рішень
Земельне житлове право: зміна цільового призначення землі, переведення нерухомості із житлового у нежитловий фонд, узаконення самобудови
БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК та АУДИТ (угоди, затвердження, контроль (внутрішній і зовнішній), IТ-аудит, фінансової звітність)
КОНСАЛТИНГ
КОРПОРАТИВНІ ФІНАНСИ та ФІНАНСОВЕ ПЛАНУВАННЯ (фінансовий радник, фінансів аутсорсинг, злиття і поглинання, стратегічне консультування)
АУТСОРСИНГ, ОЦІНКА РИЗИКІВ і ПОДАТКОВЕ ПЛАНУВАННЯ
Due Diligence

Інформація про компанію

Міжнародна юридична фірма «Прецедент» займає особливе місце серед компаній України. МЮФ «Прецедент» не має вузької обмеженої спеціалізації, а є багатопрофільною. Спеціалісти фірми мають великий досвід в найрізноманітніших галузях права, що дозволяє надавати різноманітні послуги. Юристи фірми компетентні в таких галузях:

Цивільне, трудове
Кримінальне право
Адміністративне право
Земельне право
Житлове право
Розробка проектів договорів
Редагування та вдосконалення проектів договорів
Надання допомоги при проведенні переговорів з зарубіжними партнерами та укладання договору

Ми надамо консультацію, а потім складемо потрібний Вам проект договору, який необхідний Вам або Вашим клієнтам для укладання угоди, також ми виправимо та відредагуємо Ваш особистий проект договору, забезпечуючи про цьому правильність використання юридичної термінології англійською мовою. Ми можемо проводити переговори з питань укладення договорів з Вашими зарубіжними партнерами від Вашого імені.

Міжнародне корпоративне право

Ми можемо надати юридичний супровід міжнародної комерційної діяльності та корпоративних правовідносин в більшості країн світу.

Інтелектуальна власність – ЄС, Великобританія, США та інші країни

Ми розвиваємо, захищаємо, використовуємо, реєструємо права інтелектуальної власності а також інвестуємо в її розвиток.

Судові процеси і вирішення спорів – ЄС, Великобританія, США та інші країни світу

Команда наших юристів, що працює в багатьох країнах світу займеться рішенням Вашого спору з моменту його виникнення і до його остаточного вирішення шляхом представлення Ваших інтересів у відношенні з третьою стороною, участі від Вашого імені у арбітражному процесі чи судовому процесі судів загальної юрисдикції.

Банківська справа і фінанси

Отримання всіх типів кредитів за кордоном та оформлення угод з цінними паперами – від найпростіших до найскладніших.

Сімейне право та захист власності

Надання юридичної допомоги при розірвання шлюбу, включаючи підготовку необхідних документів, що направлені на захист майна, що знаходиться за межами країни.

Будівництво та проектування

Консультації наших кваліфікованих юристів з усіх аспектів законодавства, що регулює сферу будівництва та проектування.

Нерухомість за кордоном

Надання консультацій з усіх аспектів та практичне вирішення усіх питань, що пов’язані з комерційною нерухомістю у Великобританії, США, ЄС.

Заходи по попередженню шахрайства у країнах ЄС та США

Всі аспекти розслідування випадків шахрайства, включаючи надання консультацій з питань повернення активів.

Нафтогазова галузь

Наша команда провідних юристів – міжнародників з США та ЄС надає консультації та підтримує клієнтів з питань ведення нафтогазового бізнесу.

Створення та керування трастами

Багаторічний досвід ведення справ та створення трастів у різних державах світу.

Вєлієв Закір Саядович засновник МЮФ”Прецедент”

Кадрова політика МЮФ «Прецедент» спрямована на забезпечення завжди актуального поєднання досвіду та молодості. На сьогодні команда Фірми складається з відносно молодих, та досвідчених професіоналів. Крім глибоких універсальних знань, їх об’єднує безмежна відданість своїй справі, яка проявляється в шанобливому відношенні до кожного, хто звертається за допомогою в компанію. Спеціалісти Фірми прикладають максимум зусиль для того, щоб проблеми клієнта були вирішені максимально ефективно, а всі його потреби в юридичному обслуговуванні були задоволені на найвищому рівні.

Кредо МЮФ «Прецедент» звучить, як «Нестандартні правові ситуації». Діюче законодавство України має цілий ряд колізій, «дір» і інших суперечливих факторів, які ідуть у розрізі із стандартним сприйняттям права і ведуть до створення нестандартних правових ситуацій. Розібратися в них можуть лише спеціалісти найвищого рівня, які можуть неординарно і чітко реагувати на вимоги клієнта. Саме такі спеціалісти працюють у фірмі «Прецедент», що надає допомоги в найскладніших правових ситуаціях.

З повагою до Вас,

Вєлієв
Закір Саядович

засновник МЮФ “Прецедент”

Ключові слова

Міжнародна Юридична Фірма «Прецедент», Ліквідація підприємств (24 години), Адвокатські послуги (Україна, країни СНД), Зняття арешту з майна, Закриття кримінальних справ, відкритих Генеральними Прокуратурами України та Російської Федерації
Пакет «Україна. VIP» збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 40% після старту. Дізнайтесь більше про тариф, який окупає себе www.ua-region.com.ua/paket-vip

Про компанію

Код ЄДРПОУ35332529
Керівник
Велієв Закір Саяд Огли — генеральний директор
Рік заснування
2007
Кількість працівників20 чол.
Дата реєстрації14.08.2007
Дата оновлення29.05.2023

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
09:00 — 18:00
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРЕЦЕДЕНТ, МІЖНАРОДНА ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 35332529.

Керівником підприємства «ПРЕЦЕДЕНТ, МІЖНАРОДНА ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ» є Велієв Закір Саяд Огли, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРЕЦЕДЕНТ, МІЖНАРОДНА ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ» — м. Київ, вул. Артема, 21.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ПРЕЦЕДЕНТ, МІЖНАРОДНА ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ» офіційний сайт: http://precedent-ilf.com/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична назваПРЕЦЕДЕНТ, МІЖНАРОДНА ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ
Юридична адреса
04053, м. Київ, вул. Артема, 21
Поштова адреса
02152, м. Київ, вул. Серафимовича, 13, к. 42
Телефони
E-mail
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРЕЦЕДЕНТ, МІЖНАРОДНА ЮРИДИЧНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах