ІШТАР ЛТД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
27200, Кіровоградська обл., Бобринецький р-н, м. Бобринець, вул. Орджонікідзе, 89а
Телефони
Керівник
Гудименко Лілія Вікторівна
Код ЄДРПОУ35652619
Дата реєстрації09.04.2008
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ІШТАР ЛТД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІШТАР ЛТД, ТОВ» присвоєно код 35652619.

Керівником підприємства «ІШТАР ЛТД, ТОВ» є Гудименко Лілія Вікторівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІШТАР ЛТД, ТОВ» — Кіровоградська обл., Бобринецький р-н, м. Бобринець, вул. Орджонікідзе, 89а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІШТАР ЛТД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах