ПРАВОСЛАВ’Я, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКИХ ЯЗИЧНИКІВ М. ПОЛТАВИ

Контакти

Юридична адреса
36023, м. Полтава, вул. Колективна, 6, к. 71
Керівник
Обревко Олеся Михайлівна
Код ЄДРПОУ35658296
Дата реєстрації27.12.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРАВОСЛАВ’Я, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКИХ ЯЗИЧНИКІВ М. ПОЛТАВИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРАВОСЛАВ’Я, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКИХ ЯЗИЧНИКІВ М. ПОЛТАВИ» присвоєно код 35658296.

Керівником підприємства «ПРАВОСЛАВ’Я, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКИХ ЯЗИЧНИКІВ М. ПОЛТАВИ» є Обревко Олеся Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРАВОСЛАВ’Я, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКИХ ЯЗИЧНИКІВ М. ПОЛТАВИ» — м. Полтава, вул. Колективна, 6, к. 71.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРАВОСЛАВ’Я, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКИХ ЯЗИЧНИКІВ М. ПОЛТАВИ»
Поділіться інформацією в соцмережах