РІДНИЙ ДІМ, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ПП

Юридична назваРІДНИЙ ДІМ, ПП
Адреса
79040, м. Львів, вул. Збиральна, 14
Телефони

Продукція, послуги

Фото — РІДНИЙ ДІМ, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ПП Надамо Вам професійну консультацію щодо вибору техніки згідно необхідним технічним параметрам.

Довготривала оренда та надання послуг техніки:
- дорожньої;
- будівельної;
- кар’єрної.

Пропонуємо Вашій увазі:
- екскаватори - навантажувачі;
- колісні екскаватори;
- гусеничні екскаватори;
- фронтальні навантажувачі;
- автокрани;
- кар’єрні самоскиди.

А також послуги:
- розробка копання та очищення: озер, ставків, каналів, копанок, басейнів, інших водойм, ділянок від сміття, траншей для комунікацій, фундаментів, ям під бетонні кільця, котлованів, родовищ, кар’єрів, тунелів, територій старих садків та корчування пеньків;
- виконуємо розкривні роботи: планування ґрунту, засипання ґрунту;
- завантаження-розвантаження: землі, сміття, сипучих матеріалів, бік бегів;
- демонтажні роботи: будівель, приміщень, промислових об’єктів.

Інформація про компанію

Ласкаво просимо до нашої багатогранної будівельної компанії ”Рідний Дім”, яка забезпечує повний спектр послуг у сфері будівництва та інженерних робіт. Ми є вашим надійним партнером у всіх аспектах будівельних проектів, починаючи від розхробки та завантаження матеріалів, і закінчуючи демонтажем та повним оформленням об’єктів.

Наша команда професіоналів має багаторічний досвід у виконанні різноманітних будівельних робіт. Ми ретельно підходимо до кожного завдання, забезпечуючи якість та ефективність у кожній деталі. Незалежно від того, чи потрібно вам виконати розкрійні роботи, розхробку, демонтаж, чи оренду техніки - ми маємо рішення для вас.

Ми володіємо сучасним парком техніки, який включає в себе екскаватори, автокрани, фронтальні навантажувачі та інші будівельні машини, що дозволяє нам забезпечити ефективне та швидке виконання будь-яких робіт. Крім того, ми дотримуємося високих стандартів безпеки та екології, щоб забезпечити найвищу якість обслуговування наших клієнтів.

Обираючи нашу будівельну компанію ”Рідний Дім”, ви можете бути впевнені в тому, що ваш проєкт буде виконаний на професійному рівні, в строк та за конкурентноспроможними цінами. Звертайтеся до нас для отримання повного спектру послуг у будівництві та будьте впевнені у якості та надійності наших послуг.

Види діяльності КВЕД

Ключові слова

будівельна компанія у львові, оренда спецтехніки, демонтажні роботи в україні, оренда дорожньої техніки, взяти в оренду будівельну техніку, орендувати кар’єрну техніку, чистка озера, очищення водойм під ключ, планування ґрунту, зворотне засипання грунту, надання послуг техніки, завантаження розвантаження землі, послуги спецтехніки, оренда гусеничного крана, будівельна техніка у львові

Про компанію

Код ЄДРПОУ35664556
Дата реєстрації16.10.2008
Дата оновлення13.03.2024
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РІДНИЙ ДІМ, ПП» присвоєно код 35664556.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РІДНИЙ ДІМ, ПП» — м. Львів, вул. Збиральна, 14.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична назваРІДНИЙ ДІМ, ПП
Адреса
79040, м. Львів, вул. Збиральна, 14
Телефони
E-mail
Відгуки про компанію «РІДНИЙ ДІМ, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ПП». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах