Каталог підприємств України

МАЙСТЕР ТРАК, ТОВ

65082м. Одеса, пров. Ляпунова, 8, к. 3
Фактична адреса:м. Одеса, пров. Ляпунова, 8, к. 3
Телефон основний:(0482) 378888
Сайт:

Про компанію

Керівник:Іваницький Василь Андрійович
Бухгалтер:Григорович Наталія Геннадіївна
Кількість працівників:8

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:35696635

Діяльність підприємства

Галузі по КВЕД

Рекламна інформація

Данзас - одна з найстаріших компаній, що спеціалізуються на наданні послуг в галузі транспорту і логістики. Почавши свою діяльність в Європі в 1815 році, Данзас придбав багатий досвід роботи в даній сфері. Традиції що разом з прогресивною стратегією розвитку останнього десятиліття вивели Данзас на лідируючі позиції в світовому рейтингу компаній, які пропонують транспортно-експедиторські послуги.

Повний спектр надаваних послуг - доставки морським, наземним, повітряним транспортом, митне оформлення, складські послуги і т.д .; розробка індивідуальних логістичних рішень для кожного клієнта, професіоналізм і надійність - ті критерії, які допомагають вантажу зупинити свій вибір на користь нашої компанії. З нами Ви зможете повністю сконцентруватися на Вашому основному бізнесі.

Велика мережа офісів Данзас, що охоплює всі 5 континентів, високо кваліфіковані співробітники, що працюють в них, дають можливість доставляти вантажів «від дверей до дверей»; сучасні засоби зв’язку та програми - оперативно вирішувати питання, що виникають в процесі перевезення, незалежно від місця знаходження вантажу. Данзас забезпечить прибуття Вашого вантажу в будь-яке місце на землі в потрібний для Вас час.

Службова інформація

Дата перевірки:30.12.2016

65082, м. Одеса, пров. Ляпунова, 8, к. 3
Фактична адреса:м. Одеса, пров. Ляпунова, 8, к. 3
Телефон основний:(0482) 378888
Сайт:www.danzas.com

Адреса на карті

Геокодування

Відгуки про компанію