ЗЛАГОДА, СПІЛКА ГРОМАДЯН-СПІВВЛАСНИКІВ

Контакти

Юридична адреса
32125, Хмельницька обл., Ярмолинецький р-н, с. Монастирок, пров. Фермерський
Телефони
Керівник
Сенчук Лілія Миколаївна
Код ЄДРПОУ35703359
Дата реєстрації22.04.2008
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗЛАГОДА, СПІЛКА ГРОМАДЯН-СПІВВЛАСНИКІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗЛАГОДА, СПІЛКА ГРОМАДЯН-СПІВВЛАСНИКІВ» присвоєно код 35703359.

Керівником підприємства «ЗЛАГОДА, СПІЛКА ГРОМАДЯН-СПІВВЛАСНИКІВ» є Сенчук Лілія Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗЛАГОДА, СПІЛКА ГРОМАДЯН-СПІВВЛАСНИКІВ» — Хмельницька обл., Ярмолинецький р-н, с. Монастирок, пров. Фермерський.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗЛАГОДА, СПІЛКА ГРОМАДЯН-СПІВВЛАСНИКІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах