ПІДПРИЄМСТВО "ГРУПА ЕНЕРГЕТИЧНИХ РЕСУРСІВ" БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "УКРАЇНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ФОНД МИЛОСЕРДЯ"

Контакти

Юридична адреса
54001, м. Миколаїв, вул. Адміральська, 35
Телефони
Керівник
Богдан Анатолій Миколайович
Код ЄДРПОУ35722565
Дата реєстрації14.10.2011
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПІДПРИЄМСТВО ”ГРУПА ЕНЕРГЕТИЧНИХ РЕСУРСІВ” БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ”УКРАЇНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ФОНД МИЛОСЕРДЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІДПРИЄМСТВО "ГРУПА ЕНЕРГЕТИЧНИХ РЕСУРСІВ" БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "УКРАЇНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ФОНД МИЛОСЕРДЯ"» присвоєно код 35722565.

Керівником підприємства «ПІДПРИЄМСТВО "ГРУПА ЕНЕРГЕТИЧНИХ РЕСУРСІВ" БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "УКРАЇНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ФОНД МИЛОСЕРДЯ"» є Богдан Анатолій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІДПРИЄМСТВО "ГРУПА ЕНЕРГЕТИЧНИХ РЕСУРСІВ" БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "УКРАЇНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ФОНД МИЛОСЕРДЯ"» — м. Миколаїв, вул. Адміральська, 35.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІДПРИЄМСТВО ”ГРУПА ЕНЕРГЕТИЧНИХ РЕСУРСІВ” БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ”УКРАЇНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ФОНД МИЛОСЕРДЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах