ГЕСПЕРІЯ ЛІМІТЕД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
02217, м. Київ, вул. Закревського, 15
Телефони
Керівник
Балюра Каріна Олександрівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ35735202
Дата реєстрації24.12.2009
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГЕСПЕРІЯ ЛІМІТЕД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГЕСПЕРІЯ ЛІМІТЕД, ТОВ» присвоєно код 35735202.

Керівником підприємства «ГЕСПЕРІЯ ЛІМІТЕД, ТОВ» є Балюра Каріна Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГЕСПЕРІЯ ЛІМІТЕД, ТОВ» — м. Київ, вул. Закревського, 15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГЕСПЕРІЯ ЛІМІТЕД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах