СОЛТІС ТРЕЙДІНГ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01025, м. Київ, вул. Володимирська, 7, оф. 1
Телефони
Керівник
Штепа Михайло Юрійович
Код ЄДРПОУ35745891
Дата реєстрації12.03.2008
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СОЛТІС ТРЕЙДІНГ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОЛТІС ТРЕЙДІНГ, ТОВ» присвоєно код 35745891.

Керівником підприємства «СОЛТІС ТРЕЙДІНГ, ТОВ» є Штепа Михайло Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОЛТІС ТРЕЙДІНГ, ТОВ» — м. Київ, вул. Володимирська, 7, оф. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СОЛТІС ТРЕЙДІНГ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах