СИТОПРОМ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
03134, м. Київ, вул. Трублаїні, 2а
Фактична адреса
03134, м. Київ, вул. Трублаїні, 2А
Поштова адреса
03134, м. Київ, вул. Трублаїні, 2А
Факс
Бухгалтерія
Керівник
Грушка Андрій Мирославович — директор
Бухгалтер
Жеребець Анна Михайлівна

Продукція, послуги

- Промислові сита.
- Лабораторне обладнання.
- Комплектуючі для конвеєрів.
- Ґратчасті настили, ступні.
- Перфоровані і просічно-витяжні листи.
- Архітектура і дизайн.

Рекламна інформація

Наше підприємство постачає високоякісну продукцію на передові промислові підприємства України багатьох напрямків діяльності - від добувної промисловості, в якій їх додаток найбільш широке (сортування дробленого каменю, піску, руди і вугілля), хімічну, харчову промисловість (цукрові заводи, пивні заводи), машинобудування ( кожухи машин, вентиляторів, ліфтів, огороджувальні сітки в рамі, запобіжні й декоративне ґрати), будівництво (бетонні заводи), водопостачання (очисні станції стічних вод, фільтрація) та архітектура (архітектурні елементи об’єктів, застосування в інтер’єрах екстер’єрах).

Також готові запропонувати Вам широкий асортимент сит з поліуретану і гуми, які, завдяки своїм відмінним експлуатаційним властивостям перевершують металеві сита і дають можливість підвищити продуктивність роботи під час процесу сортування. Особливо це актуально в умовах роботи з гранітами і кварцитами на вітчизняних підприємствах, де матеріал відомий своїми особливо твердими і абразивними властивостями в європейсько-азіатському регіоні.

До Вашої уваги металеві листи з різними видами перфорації, які мають широкий спектр застосування: архітектура, дизайн, меблі, сходи, офісні перегородки, зовнішня реклама, декор, огорожі, навісні панелі, а також у переробці або сепарації на харчових або промислових підприємствах.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ35893821
Дата реєстрації25.04.2008
Дата оновлення01.03.2019
Кількість співробітників7 чел.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СИТОПРОМ, ТОВ» присвоєно код 35893821.

Керівником підприємства «СИТОПРОМ, ТОВ» є Грушка Андрій Мирославович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СИТОПРОМ, ТОВ» — м. Київ, вул. Трублаїні, 2а.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «СИТОПРОМ, ТОВ» офіційний сайт: http://www.sitoprom.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СИТОПРОМ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах