ПАВЛОВА, ЯРОШ І ПАРТНЕРИ, АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ, ТОВ

Юридична адреса
03022, м. Київ, вул. Васильківська, 34
Фактична адреса
01032, м. Київ, бул. Лесі Українки, 34, оф. 302
Поштова адреса
01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, 34, оф. 302
Телефоны

Продукція, послуги

Юридичні практики :

Судові спори та арбітраж
Due Dіlіgence (юридична експертиза)
Конкурентне право
Телекомунікації та медіа
Захист від недружніх поглинань та рейдерства
Будівництво й нерухомість
Адміністративне право та процес
Корпоративні спори
Податкові спори
Податкове планування й консультування
M&A (злиття й поглинання) і реструктуризація підприємств
Земельні спори
Контрактне право
Правовий супровід агробізнесу
Кримінальне право
Приватизація
Трудове право
Правовий супровід інвестицій
Юридичне абонентське обслуговування підприємств
Реєстрація підприємств всіх форм власності

Рекламна інформація

Адвокатська компанія «Павлова, Ярош і партнери» заснована шляхом об’єднання адвокатських практик Олени Павлової та Зої Ярош. На сьогодні АК «Павлова, Ярош і партнери» - це впевнена у собі команда адвокатів, юристів, аудиторів, що мають багаторічний досвід у сфері надання юридичних послуг.
Головним фактором якості надання юридичних послуг АК «Павлова, Ярош і партнери» вважає комплексний підхід до вирішення поставлених задач, що гарантується спільними діями членів команди - адвокатів, аудиторів, оцінщиків, консультантів.
Кожен член команди є експертом у відповідній галузі права. Виконання професійних обов’язків членами команди базується виключно на глибокому знанні українського та міжнародного законодавства, розуміння комплексних проблем та реалій української економіки та державного регулювання.
Команда АК «Павлова, Ярош і партнери» ставить за пріоритети вирішення поставлених завдань за допомогою нестандартних рішень, глибокого системного аналізу норм та положень українського законодавства, які поєднуються із напрацьованими членами команди навиками та методами.
При вирішенні поставлених завдань будь-якого ступеню складності, АК «Павлова, Ярош і партнери» керується одним девізом: «Ми маємо зробити більше, ніж ми можемо».
Адвокати, партнери та засновники фірми, мають більш ніж 13 річний досвід надання юридичних послуг у сфері захисту українського бізнесу та приватних осіб, що пов’язаний із питанням судового захисту та арбітражу, позасудового врегулювання спорів, захисту прав українського бізнесу від протиправних корпоративних поглинань «рейдерство», врегулюванню трудових відносин на великих підприємствах, надання комплексних послуг представникам бізнесових кіл, включаючи агробізнес, захисту прав споживача.
Пріоритетом нашої співпраці з клієнтами є комплексне обслуговування бізнесу, метою якого є постійний юридичний аналіз (моніторинг) діяльності підприємства та розробка стратегічних і тактичних заходів розвитку та превенції.
Серед наших клієнтів компанії та підприємства різних галузей економіки: будівництва, телекомунікації, аграрного сектора, підприємства торгівлі, готельного бізнесу.
Приоритетними напрямками адвокатської діяльності АК «Павлова, Ярош і партнери» є також захист інтересів приватних осіб, допомога у юридичному забезпеченні розвитку малого та середнього бізнесу.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта, спрямованість на результат, неухильне дотримання адвокатської таємниці та відповідальність є головними принципами роботи команди.

Види діяльності

Ключові слова

юридична експертиза Конкурентне право Телекомунікації та медіа Захист від недружніх поглинань та рейдерства Супроводження агробізнесу Будівництво й нерухомість Адміністративне право та процес Корпоративні спори Податкові спори Податкове планування й консультування M&A (злиття й поглинання) і реструктуризація підприємств Земельні спори Контрактне право Кримінальне право Приватизація Трудове право Правовий супровід інвестицій Юридичне абонентське обслуговування підприємств Реєстрація підприємств всіх форм власності

Про компанію

Код ЄДРПОУ35981776
Дата реєстрації17.09.2008
Дата оновлення15.10.2019
Керівник
Ярош Зоя Володимирівна

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПАВЛОВА, ЯРОШ І ПАРТНЕРИ, АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 35981776.

Керівником підприємства «ПАВЛОВА, ЯРОШ І ПАРТНЕРИ, АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ, ТОВ» є Ярош Зоя Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПАВЛОВА, ЯРОШ І ПАРТНЕРИ, АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ, ТОВ» — м. Київ, вул. Васильківська, 34.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ПАВЛОВА, ЯРОШ І ПАРТНЕРИ, АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ, ТОВ» офіційний сайт: http://www.marshaller.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Юридична адреса
03022, м. Київ, вул. Васильківська, 34
Фактична адреса
01032, м. Київ, бул. Лесі Українки, 34, оф. 302
Поштова адреса
01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, 34, оф. 302
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПАВЛОВА, ЯРОШ І ПАРТНЕРИ, АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах