ЯМПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ОСЕРЕДОК МІЖНАРОДНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "УКРАЇНА-ПОЛЬЩА-НІМЕЧЧИНА"

Контакти

Юридична адреса
24500, Вінницька обл., Ямпільський р-н, м. Ямпіль, вул. Черняховського, 20
Телефони
Керівник
Урсол Марія Микитівна
Код ЄДРПОУ35996625
Дата реєстрації15.05.2009
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЯМПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ОСЕРЕДОК МІЖНАРОДНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ”УКРАЇНА-ПОЛЬЩА-НІМЕЧЧИНА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЯМПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ОСЕРЕДОК МІЖНАРОДНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "УКРАЇНА-ПОЛЬЩА-НІМЕЧЧИНА"» присвоєно код 35996625.

Керівником підприємства «ЯМПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ОСЕРЕДОК МІЖНАРОДНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "УКРАЇНА-ПОЛЬЩА-НІМЕЧЧИНА"» є Урсол Марія Микитівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЯМПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ОСЕРЕДОК МІЖНАРОДНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "УКРАЇНА-ПОЛЬЩА-НІМЕЧЧИНА"» — Вінницька обл., Ямпільський р-н, м. Ямпіль, вул. Черняховського, 20.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЯМПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ОСЕРЕДОК МІЖНАРОДНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ”УКРАЇНА-ПОЛЬЩА-НІМЕЧЧИНА”»
Поділіться інформацією в соцмережах