ПРОМІНЬ, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ПП

Контакти

Юридична адреса
21017, м. Вінниця, вул. Чернігівська, 1а
Керівник
Петюренко Анатолій Миколайович
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ35996997
Дата реєстрації09.06.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРОМІНЬ, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОМІНЬ, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ПП» присвоєно код 35996997.

Керівником підприємства «ПРОМІНЬ, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ПП» є Петюренко Анатолій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОМІНЬ, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ПП» — м. Вінниця, вул. Чернігівська, 1а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОМІНЬ, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах