РАТІБОР, СПОРТИВНИЙ КЛУБ, ПП

Контакти

Юридична адреса
21050, м. Вінниця, вул. Артинова, 75, к. 2
Керівник
Бабін Володимир Миколайович
Код ЄДРПОУ35997262
Дата реєстрації12.06.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РАТІБОР, СПОРТИВНИЙ КЛУБ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАТІБОР, СПОРТИВНИЙ КЛУБ, ПП» присвоєно код 35997262.

Керівником підприємства «РАТІБОР, СПОРТИВНИЙ КЛУБ, ПП» є Бабін Володимир Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАТІБОР, СПОРТИВНИЙ КЛУБ, ПП» — м. Вінниця, вул. Артинова, 75, к. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РАТІБОР, СПОРТИВНИЙ КЛУБ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах