УКРАЇНА-ІЗРАЇЛЬ, ВІННИЦЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА

Контакти

Юридична адреса
21050, м. Вінниця, вул. Соборна, 70
Телефони
Керівник
Левицька Галина Павлівна
Код ЄДРПОУ35997461
Дата реєстрації25.07.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНА-ІЗРАЇЛЬ, ВІННИЦЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНА-ІЗРАЇЛЬ, ВІННИЦЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА» присвоєно код 35997461.

Керівником підприємства «УКРАЇНА-ІЗРАЇЛЬ, ВІННИЦЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА» є Левицька Галина Павлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНА-ІЗРАЇЛЬ, ВІННИЦЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА» — м. Вінниця, вул. Соборна, 70.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНА-ІЗРАЇЛЬ, ВІННИЦЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах