КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ РИБОЛОВНОГО СПОРТУ, ГО

Контакти

Юридична адреса
08129, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Петропавлівська Борщагівка, пров. Софіївський, 26, к. 2
Телефони
Керівник
Бацула Валерій Юрійович
Код ЄДРПОУ35997629
Дата реєстрації10.06.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ РИБОЛОВНОГО СПОРТУ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ РИБОЛОВНОГО СПОРТУ, ГО» присвоєно код 35997629.

Керівником підприємства «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ РИБОЛОВНОГО СПОРТУ, ГО» є Бацула Валерій Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ РИБОЛОВНОГО СПОРТУ, ГО» — Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Петропавлівська Борщагівка, пров. Софіївський, 26, к. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ РИБОЛОВНОГО СПОРТУ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах