ЧЕРЕМШИНА М. КРАСНОДОН, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ГО

Контакти

Юридична адреса
94407, Луганська обл., м. Сорокине, вул. Красних шахтарів, 1, к. 5
Телефони
Керівник
Лубянко Михайло Михайлович
Код ЄДРПОУ35998816
Дата реєстрації31.10.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЧЕРЕМШИНА М. КРАСНОДОН, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧЕРЕМШИНА М. КРАСНОДОН, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ГО» присвоєно код 35998816.

Керівником підприємства «ЧЕРЕМШИНА М. КРАСНОДОН, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ГО» є Лубянко Михайло Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧЕРЕМШИНА М. КРАСНОДОН, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ГО» — Луганська обл., м. Сорокине, вул. Красних шахтарів, 1, к. 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧЕРЕМШИНА М. КРАСНОДОН, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах