МРІЯ М. КРАСНОДОН, АВТОГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО, ГО

Контакти

Юридична адреса
94407, Луганська обл., м. Сорокине, вул. Артема, 9, к. 20
Телефони
Керівник
Бондаренко Олександр Володимирович
Код ЄДРПОУ35998879
Дата реєстрації18.11.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МРІЯ М. КРАСНОДОН, АВТОГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МРІЯ М. КРАСНОДОН, АВТОГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО, ГО» присвоєно код 35998879.

Керівником підприємства «МРІЯ М. КРАСНОДОН, АВТОГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО, ГО» є Бондаренко Олександр Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МРІЯ М. КРАСНОДОН, АВТОГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО, ГО» — Луганська обл., м. Сорокине, вул. Артема, 9, к. 20.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МРІЯ М. КРАСНОДОН, АВТОГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах