М. СУХОДІЛЬСЬК, СВІТАНОК, ОСББ

Контакти

Юридична адреса
94420, Луганська обл., м. Сорокине, м. Суходільськ, вул. Раскової, 12, к. 6
Керівник
Макаренко Марина В’ячеславівна
Код ЄДРПОУ35998926
Дата реєстрації20.01.2009
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «М. СУХОДІЛЬСЬК, СВІТАНОК, ОСББ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «М. СУХОДІЛЬСЬК, СВІТАНОК, ОСББ» присвоєно код 35998926.

Керівником підприємства «М. СУХОДІЛЬСЬК, СВІТАНОК, ОСББ» є Макаренко Марина В’ячеславівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «М. СУХОДІЛЬСЬК, СВІТАНОК, ОСББ» — Луганська обл., м. Сорокине, м. Суходільськ, вул. Раскової, 12, к. 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «М. СУХОДІЛЬСЬК, СВІТАНОК, ОСББ»
Поділіться інформацією в соцмережах