СВЯТО-ІОАННО-БОГОСЛОВСЬКА ПАРАФІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ СЕЛА КУР’ЯНКИ БІЛОГІРСЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
30215, Хмельницька обл., Білогірський р-н., село Курянки, вул. ДЕСЯТИНСЬКА, б. 48
Керівник
Літун Таісія Петрівна
Код ЄДРПОУ36000199
Дата реєстрації09.07.2009
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СВЯТО-ІОАННО-БОГОСЛОВСЬКА ПАРАФІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ СЕЛА КУР’ЯНКИ БІЛОГІРСЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СВЯТО-ІОАННО-БОГОСЛОВСЬКА ПАРАФІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ СЕЛА КУР’ЯНКИ БІЛОГІРСЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 36000199.

Керівником підприємства «СВЯТО-ІОАННО-БОГОСЛОВСЬКА ПАРАФІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ СЕЛА КУР’ЯНКИ БІЛОГІРСЬКОГО РАЙОНУ» є Літун Таісія Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СВЯТО-ІОАННО-БОГОСЛОВСЬКА ПАРАФІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ СЕЛА КУР’ЯНКИ БІЛОГІРСЬКОГО РАЙОНУ» — Хмельницька обл., Білогірський р-н., село Курянки, вул. ДЕСЯТИНСЬКА, б. 48.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СВЯТО-ІОАННО-БОГОСЛОВСЬКА ПАРАФІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ СЕЛА КУР’ЯНКИ БІЛОГІРСЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах