ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НЕЗАЛЕЖНОЇ ПРОФСПІЛКИ "ТРУДЯЩІ"

Контакти

Юридична адреса
19200, Черкаська обл., Жашківський р-н, м. Жашків, пров. Вокзальний, 32
Телефони
Факс
Керівник
Горошко Степан Іларіонович
Код ЄДРПОУ36000398
Дата реєстрації17.07.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НЕЗАЛЕЖНОЇ ПРОФСПІЛКИ ”ТРУДЯЩІ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НЕЗАЛЕЖНОЇ ПРОФСПІЛКИ "ТРУДЯЩІ"» присвоєно код 36000398.

Керівником підприємства «ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НЕЗАЛЕЖНОЇ ПРОФСПІЛКИ "ТРУДЯЩІ"» є Горошко Степан Іларіонович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НЕЗАЛЕЖНОЇ ПРОФСПІЛКИ "ТРУДЯЩІ"» — Черкаська обл., Жашківський р-н, м. Жашків, пров. Вокзальний, 32.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НЕЗАЛЕЖНОЇ ПРОФСПІЛКИ ”ТРУДЯЩІ”»
Поділіться інформацією в соцмережах