ВІКС КОНСАЛТИНГ, ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
02081, м. Київ, вул. Здолбунівська, 9б, оф. 232
Телефони
Керівник
Трифонов Андрій Вікторович
Бухгалтер
Чемерик Ігор Аркадійович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ36003357
Дата реєстрації24.06.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВІКС КОНСАЛТИНГ, ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІКС КОНСАЛТИНГ, ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 36003357.

Керівником підприємства «ВІКС КОНСАЛТИНГ, ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ, ТОВ» є Трифонов Андрій Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІКС КОНСАЛТИНГ, ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ, ТОВ» — м. Київ, вул. Здолбунівська, 9б, оф. 232.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІКС КОНСАЛТИНГ, ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах