ПЛАСТА АО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
04112, м. Київ, вул. НОВОУКРАЇНСЬКА, б. 2/6, кв. 28, КІМ. 7
Керівник
Старенький Андрій Васильович
Код ЄДРПОУ36003514
Дата реєстрації18.06.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПЛАСТА АО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЛАСТА АО, ТОВ» присвоєно код 36003514.

Керівником підприємства «ПЛАСТА АО, ТОВ» є Старенький Андрій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЛАСТА АО, ТОВ» — м. Київ, вул. НОВОУКРАЇНСЬКА, б. 2/6, кв. 28, КІМ. 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЛАСТА АО, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах