ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ХУТОРОК І-К"

Контакти

Юридична адреса
44822, Волинська обл., Турійський р-н, с. Ружин, вул. Фермська, 1
Телефони
Керівник
Кашуба Олександр Ростиславович
Код ЄДРПОУ36003839
Дата реєстрації30.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ХУТОРОК І-К”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ХУТОРОК І-К"» присвоєно код 36003839.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ХУТОРОК І-К"» є Кашуба Олександр Ростиславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ХУТОРОК І-К"» — Волинська обл., Турійський р-н, с. Ружин, вул. Фермська, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ХУТОРОК І-К”»
Поділіться інформацією в соцмережах