ТУР’Я-РЕМЕТІВСЬКА МРІЯ, ГО

Контакти

Юридична адреса
89221, Закарпатська обл., Перечинський р-н, с. Тур’ї Ремети, вул. Тканка, 1
Телефони
Керівник
Белей Оксана Михайлівна
Код ЄДРПОУ36005380
Дата реєстрації03.02.2009
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТУР’Я-РЕМЕТІВСЬКА МРІЯ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТУР’Я-РЕМЕТІВСЬКА МРІЯ, ГО» присвоєно код 36005380.

Керівником підприємства «ТУР’Я-РЕМЕТІВСЬКА МРІЯ, ГО» є Белей Оксана Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТУР’Я-РЕМЕТІВСЬКА МРІЯ, ГО» — Закарпатська обл., Перечинський р-н, с. Тур’ї Ремети, вул. Тканка, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТУР’Я-РЕМЕТІВСЬКА МРІЯ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах