ОЛЕКСАНДРІЙСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА" КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
28000, Кіровоградська обл., м. Олександрія, вул. Першотравнева, 51, к. 19
Телефони
Керівник
Шаблов Дмитро Юрійович
Код ЄДРПОУ36005684
Дата реєстрації13.06.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОЛЕКСАНДРІЙСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ”СВОБОДА” КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОЛЕКСАНДРІЙСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА" КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 36005684.

Керівником підприємства «ОЛЕКСАНДРІЙСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА" КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Шаблов Дмитро Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОЛЕКСАНДРІЙСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА" КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Кіровоградська обл., м. Олександрія, вул. Першотравнева, 51, к. 19.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОЛЕКСАНДРІЙСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ”СВОБОДА” КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах