ЕЛЕМЕНТ, КОМПАНІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
73000, м. Херсон, вул. Ярослава Мудрого, 27, оф. 1
Керівник
Браїло Анжела Мухамматівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ36008973
Дата реєстрації28.07.2008
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЕЛЕМЕНТ, КОМПАНІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕЛЕМЕНТ, КОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 36008973.

Керівником підприємства «ЕЛЕМЕНТ, КОМПАНІЯ, ТОВ» є Браїло Анжела Мухамматівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕЛЕМЕНТ, КОМПАНІЯ, ТОВ» — м. Херсон, вул. Ярослава Мудрого, 27, оф. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕЛЕМЕНТ, КОМПАНІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах