КАРАВАН-ХЕРСОН, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
73000, м. Херсон, вул. Петренка, 11
Телефони
Керівник
Лук’янов Олександр Анатолійович
Код ЄДРПОУ36009139
Дата реєстрації06.08.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КАРАВАН-ХЕРСОН, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КАРАВАН-ХЕРСОН, ТОВ» присвоєно код 36009139.

Керівником підприємства «КАРАВАН-ХЕРСОН, ТОВ» є Лук’янов Олександр Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КАРАВАН-ХЕРСОН, ТОВ» — м. Херсон, вул. Петренка, 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КАРАВАН-ХЕРСОН, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах