БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ "ПАРОВОЗНА 121"

Контакти

Юридична адреса
73000, м. Херсон, вул. Паровозна, 121
Телефони
Керівник
Фокіна Лариса Миколаївна
Код ЄДРПОУ36009254
Дата реєстрації26.05.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ ”ПАРОВОЗНА 121”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ "ПАРОВОЗНА 121"» присвоєно код 36009254.

Керівником підприємства «БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ "ПАРОВОЗНА 121"» є Фокіна Лариса Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ "ПАРОВОЗНА 121"» — м. Херсон, вул. Паровозна, 121.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ ”ПАРОВОЗНА 121”»
Поділіться інформацією в соцмережах