АЛЬЯНС БЕЗПЕКА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
03186, м. Київ, бул. Чоколівський, 19
Телефони
Керівник
Головко Володимир Зіновійович
Код ЄДРПОУ36009872
Дата реєстрації19.06.2008
Дата оновлення25.07.2014

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АЛЬЯНС БЕЗПЕКА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЛЬЯНС БЕЗПЕКА, ТОВ» присвоєно код 36009872.

Керівником підприємства «АЛЬЯНС БЕЗПЕКА, ТОВ» є Головко Володимир Зіновійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЛЬЯНС БЕЗПЕКА, ТОВ» — м. Київ, бул. Чоколівський, 19.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АЛЬЯНС БЕЗПЕКА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах