ЯРОСЛАВЦЕВ ТА ПАРТНЕРИ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
03056, м. Київ, вул. Дашавська, 20, к. 37
Телефони
Керівник
Телюк Сергій Олександрович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ36009982
Дата реєстрації24.06.2008
Дата оновлення12.08.2009
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЯРОСЛАВЦЕВ ТА ПАРТНЕРИ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЯРОСЛАВЦЕВ ТА ПАРТНЕРИ, ТОВ» присвоєно код 36009982.

Керівником підприємства «ЯРОСЛАВЦЕВ ТА ПАРТНЕРИ, ТОВ» є Телюк Сергій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЯРОСЛАВЦЕВ ТА ПАРТНЕРИ, ТОВ» — м. Київ, вул. Дашавська, 20, к. 37.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЯРОСЛАВЦЕВ ТА ПАРТНЕРИ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах