ІМПЕРІЯ ОНЛАЙН, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
03126, м. Київ, вул. Білецького, 10, к. 58
Керівник
Павленко Юрій Степанович
Код ЄДРПОУ36010191
Дата реєстрації26.06.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІМПЕРІЯ ОНЛАЙН, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІМПЕРІЯ ОНЛАЙН, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 36010191.

Керівником підприємства «ІМПЕРІЯ ОНЛАЙН, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» є Павленко Юрій Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІМПЕРІЯ ОНЛАЙН, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» — м. Київ, вул. Білецького, 10, к. 58.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІМПЕРІЯ ОНЛАЙН, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах