ВІДДІЛ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
45400, Волинська обл., м. Нововолинськ, просп. Дружби, 27
Телефони
Керівник
Орєхов Ігор Володимирович
Код ЄДРПОУ36014400
Дата реєстрації15.09.2008
Дата оновлення16.02.2023
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ВІДДІЛ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІДДІЛ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 36014400.

Керівником підприємства «ВІДДІЛ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Орєхов Ігор Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІДДІЛ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — Волинська обл., м. Нововолинськ, просп. Дружби, 27.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ВІДДІЛ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах