ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦПЗ №7 ЛЬВІВСЬКОЇ ДИРЕКЦІЇ УДППЗ ”УКРПОШТА” М.ЧЕРВОНОГРАД

Контакти

Юридична адреса
80100, Львівська обл., м. Червоноград, вул. Шептицького, 1а
Телефони
Керівник
Васьків Марія Василівна
Код ЄДРПОУ36016015
Дата реєстрації24.04.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦПЗ №7 ЛЬВІВСЬКОЇ ДИРЕКЦІЇ УДППЗ ”УКРПОШТА” М.ЧЕРВОНОГРАД» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦПЗ №7 ЛЬВІВСЬКОЇ ДИРЕКЦІЇ УДППЗ ”УКРПОШТА” М.ЧЕРВОНОГРАД» присвоєно код 36016015.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦПЗ №7 ЛЬВІВСЬКОЇ ДИРЕКЦІЇ УДППЗ ”УКРПОШТА” М.ЧЕРВОНОГРАД» є Васьків Марія Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦПЗ №7 ЛЬВІВСЬКОЇ ДИРЕКЦІЇ УДППЗ ”УКРПОШТА” М.ЧЕРВОНОГРАД» — Львівська обл., м. Червоноград, вул. Шептицького, 1а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦПЗ №7 ЛЬВІВСЬКОЇ ДИРЕКЦІЇ УДППЗ ”УКРПОШТА” М.ЧЕРВОНОГРАД»
Поділіться інформацією в соцмережах