ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДОВЕ ТОВАРИСТВО "ЛІСОВІ УГІДДЯ"

Контакти

Юридична адреса
47302, Тернопільська обл., Збаразький р-н, м. Збараж, вул. Грушевського, 145
Керівник
Кутник Віктор Олександрович
Код ЄДРПОУ36016261
Дата реєстрації04.12.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”САДОВЕ ТОВАРИСТВО ”ЛІСОВІ УГІДДЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДОВЕ ТОВАРИСТВО "ЛІСОВІ УГІДДЯ"» присвоєно код 36016261.

Керівником підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДОВЕ ТОВАРИСТВО "ЛІСОВІ УГІДДЯ"» є Кутник Віктор Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДОВЕ ТОВАРИСТВО "ЛІСОВІ УГІДДЯ"» — Тернопільська обл., Збаразький р-н, м. Збараж, вул. Грушевського, 145.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”САДОВЕ ТОВАРИСТВО ”ЛІСОВІ УГІДДЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах