АЗОВ-СІЧ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
75517, Херсонська обл., Генічеський р-н, с. Салькове, вул. Сивашська, 1
Керівник
Шокарєв Володимир Миколайович
Код ЄДРПОУ36016481
Дата реєстрації18.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АЗОВ-СІЧ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЗОВ-СІЧ, ТОВ» присвоєно код 36016481.

Керівником підприємства «АЗОВ-СІЧ, ТОВ» є Шокарєв Володимир Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЗОВ-СІЧ, ТОВ» — Херсонська обл., Генічеський р-н, с. Салькове, вул. Сивашська, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АЗОВ-СІЧ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах