ТЕХКОЛОР, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
31323, Хмельницька обл., Хмельницький р-н., село Стуфчинці, вул. ШЕВЧЕНКА, б. 12/8
Телефони
Керівник
Політико Наталія Віталіївна
Бухгалтер
Підлісна Ольга Леонідівна
Кількість співробітників25 чел.
Код ЄДРПОУ36016607
Дата реєстрації17.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТЕХКОЛОР, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕХКОЛОР, ТОВ» присвоєно код 36016607.

Керівником підприємства «ТЕХКОЛОР, ТОВ» є Політико Наталія Віталіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕХКОЛОР, ТОВ» — Хмельницька обл., Хмельницький р-н., село Стуфчинці, вул. ШЕВЧЕНКА, б. 12/8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕХКОЛОР, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах