ФЬОРСТ ІНТЕРТЕЙМЕНТ МЕНЕДЖМЕНТ ГРУП, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01014, м. Київ, вул. Звіринецька, 63
Керівник
Шпак Станіслав Ігорович
Код ЄДРПОУ36017569
Дата реєстрації26.06.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЬОРСТ ІНТЕРТЕЙМЕНТ МЕНЕДЖМЕНТ ГРУП, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЬОРСТ ІНТЕРТЕЙМЕНТ МЕНЕДЖМЕНТ ГРУП, ТОВ» присвоєно код 36017569.

Керівником підприємства «ФЬОРСТ ІНТЕРТЕЙМЕНТ МЕНЕДЖМЕНТ ГРУП, ТОВ» є Шпак Станіслав Ігорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЬОРСТ ІНТЕРТЕЙМЕНТ МЕНЕДЖМЕНТ ГРУП, ТОВ» — м. Київ, вул. Звіринецька, 63.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЬОРСТ ІНТЕРТЕЙМЕНТ МЕНЕДЖМЕНТ ГРУП, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах