АЗИМУТ-ІНВЕСТ-ГРУП, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
08722, Київська обл., Обухівський р-н, с. Трипілля, вул. Шевченка, 85
Телефони
Керівник
Опанащенко Ірина Вадимівна
Бухгалтер
Загорулько Євген Олександрович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ36017726
Дата реєстрації04.02.2014
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АЗИМУТ-ІНВЕСТ-ГРУП, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЗИМУТ-ІНВЕСТ-ГРУП, ТОВ» присвоєно код 36017726.

Керівником підприємства «АЗИМУТ-ІНВЕСТ-ГРУП, ТОВ» є Опанащенко Ірина Вадимівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЗИМУТ-ІНВЕСТ-ГРУП, ТОВ» — Київська обл., Обухівський р-н, с. Трипілля, вул. Шевченка, 85.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АЗИМУТ-ІНВЕСТ-ГРУП, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах