ТВОРЧА АРХІТЕКТУРНА МАЙСТЕРНЯ ДОЦЕНКО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, 28а, к. 14
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Доценко Ганна Ігорівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ36018777
Дата реєстрації10.07.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТВОРЧА АРХІТЕКТУРНА МАЙСТЕРНЯ ДОЦЕНКО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТВОРЧА АРХІТЕКТУРНА МАЙСТЕРНЯ ДОЦЕНКО, ТОВ» присвоєно код 36018777.

Керівником підприємства «ТВОРЧА АРХІТЕКТУРНА МАЙСТЕРНЯ ДОЦЕНКО, ТОВ» є Доценко Ганна Ігорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТВОРЧА АРХІТЕКТУРНА МАЙСТЕРНЯ ДОЦЕНКО, ТОВ» — м. Київ, вул. Панаса Мирного, 28а, к. 14.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТВОРЧА АРХІТЕКТУРНА МАЙСТЕРНЯ ДОЦЕНКО, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах