ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ШАХТИ "СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКА" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УГЛЕДОБИЧА"

Контакти

Юридична адреса
86222, Донецька обл., Шахтарський р-н, с. Новоорлівка, вул. 50 років Жовтня, 2
Телефони
Керівник
Архіпова Лариса Миколаївна
Код ЄДРПОУ36020723
Дата реєстрації15.10.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ШАХТИ ”СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКА” ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”УГЛЕДОБИЧА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ШАХТИ "СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКА" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УГЛЕДОБИЧА"» присвоєно код 36020723.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ШАХТИ "СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКА" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УГЛЕДОБИЧА"» є Архіпова Лариса Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ШАХТИ "СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКА" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УГЛЕДОБИЧА"» — Донецька обл., Шахтарський р-н, с. Новоорлівка, вул. 50 років Жовтня, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ШАХТИ ”СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКА” ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”УГЛЕДОБИЧА”»
Поділіться інформацією в соцмережах