ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НАТХНЕННЯ" РЕБРИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
94665, Луганська обл., Антрацитівський р-н, с. Ребрикове, вул. 40 років Перемоги, 5
Телефони
Керівник
Куценко Олена Іванівна
Код ЄДРПОУ36021355
Дата реєстрації12.11.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”НАТХНЕННЯ” РЕБРИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НАТХНЕННЯ" РЕБРИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 36021355.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НАТХНЕННЯ" РЕБРИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» є Куценко Олена Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НАТХНЕННЯ" РЕБРИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» — Луганська обл., Антрацитівський р-н, с. Ребрикове, вул. 40 років Перемоги, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”НАТХНЕННЯ” РЕБРИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах