ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”УКРАЇНСЬКИЙ МИСЛИВСЬКИЙ КЛУБ ”ДОНБАС”

Контакти

Юридична адреса
94696, Луганська обл., Антрацитівський р-н, с. Вишневе, вул. Свердлова, 61
Телефони
Керівник
Горожеєв Олександр Миколайович
Код ЄДРПОУ36021444
Дата реєстрації15.12.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”УКРАЇНСЬКИЙ МИСЛИВСЬКИЙ КЛУБ ”ДОНБАС”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”УКРАЇНСЬКИЙ МИСЛИВСЬКИЙ КЛУБ ”ДОНБАС”» присвоєно код 36021444.

Керівником підприємства «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”УКРАЇНСЬКИЙ МИСЛИВСЬКИЙ КЛУБ ”ДОНБАС”» є Горожеєв Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”УКРАЇНСЬКИЙ МИСЛИВСЬКИЙ КЛУБ ”ДОНБАС”» — Луганська обл., Антрацитівський р-н, с. Вишневе, вул. Свердлова, 61.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”УКРАЇНСЬКИЙ МИСЛИВСЬКИЙ КЛУБ ”ДОНБАС”»
Поділіться інформацією в соцмережах