ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛОЗИ" КОШАРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
94681, Луганська обл., Антрацитівський р-н, с-ще Лози, вул. Матросова, 16, к. 2
Телефони
Керівник
Торшин Олександр Володимирович
Код ЄДРПОУ36021507
Дата реєстрації17.12.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ЛОЗИ” КОШАРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛОЗИ" КОШАРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 36021507.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛОЗИ" КОШАРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» є Торшин Олександр Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛОЗИ" КОШАРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» — Луганська обл., Антрацитівський р-н, с-ще Лози, вул. Матросова, 16, к. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ЛОЗИ” КОШАРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах