ВУЛИЧНИЙ КОМІТЕТ КВАРТАЛУ "ПАНСЬКЕ ПОЛЕ"

Контакти

Юридична адреса
81115, Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Оброшине, вул. Самбірська, 2
Керівник
Волосецький Ігор Євстахійович
Код ЄДРПОУ36021711
Дата реєстрації11.07.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВУЛИЧНИЙ КОМІТЕТ КВАРТАЛУ ”ПАНСЬКЕ ПОЛЕ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВУЛИЧНИЙ КОМІТЕТ КВАРТАЛУ "ПАНСЬКЕ ПОЛЕ"» присвоєно код 36021711.

Керівником підприємства «ВУЛИЧНИЙ КОМІТЕТ КВАРТАЛУ "ПАНСЬКЕ ПОЛЕ"» є Волосецький Ігор Євстахійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВУЛИЧНИЙ КОМІТЕТ КВАРТАЛУ "ПАНСЬКЕ ПОЛЕ"» — Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Оброшине, вул. Самбірська, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВУЛИЧНИЙ КОМІТЕТ КВАРТАЛУ ”ПАНСЬКЕ ПОЛЕ”»
Поділіться інформацією в соцмережах